онлайн казино Украины

Коли начальство податкової приймає громадян? Графік роботи

Коли начальство податкової приймає громадян? Графік роботиГрафік прийому громадян посадовими особами ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби.

Якщо є необхідность в особистому прийомі, то податкова служба проводить зустріч у зручний для громадян час.

Про це «Високому Валу» повідомила податкова інспекція у Чернігові.

Понеділок:

Уляненко Федір Михайлович – начальник ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби , години прийому з 10.00 до 13.00 год.

Сахно Євгеній Анатолійович – начальник юридичного відділу, години прийому з 14.00 до 17.00 год.

Вівторок:

Марухленко Олександр Іванович – перший заступник начальника ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби, години прийому з 10.00 до 13.00 год.

Гронь Оксана Миколаївна – начальник відділу погашення податкового боргу, години прийому з 14.00 до 17.00 год.

Середа:

Бойко Сергій Вікентійович - начальник ГВПМ – перший заступник начальника ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби,

години прийому з 10.00 до 13.00 год.

Сосімович Тетяна Сергіївна – начальник управління оподаткування фізичних осіб, години прийому з 14.00 до 17.00 год.

Четверг:

Дорошок Олександр Миколайович – заступник начальника ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби, години прийому з 10.00 до 13.00 год.

Манжула Юрий Миколайович - начальник управління оподаткування юридичних осіб, години прийому з 14.00 до 17.00 год.

П’ятниця:

Сич Лариса Григорівна – заступник начальника ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби, години прийому з 10.00 до 13.00 год.

Дегтярьова Ірина Вікторівна - начальник управління податкового контролю, години прийому з 14.00 до 16.15 год.

Довідка

Згідно з п.12 " Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян в органах державної податкової служби" затверджена наказом ДПА України від 18.06.08р.№395 попередній запис на особистий прийом до керівників органів ДПС, їхніх перших заступників і заступників, керівників структурних підрозділів закінчується не пізніше ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому .

Відповідно до п.17 вищезазначеної інструкції у заявника можуть бути затребувані документи, що засвідчують його особу або підтверджують відповідно до законодавства його особу або повноваження на представництво. Відсутність такого документа згідно з вимогами статті 5 Закону України " Про звернення громадян "має бути підставою для відмови в прийомі .

Похожие публикации


Наверх