онлайн казино Украины

Чернігівські таланти змагались у виконанні військово-патріотичної пісні

Чернігівські таланти змагались у виконанні військово-патріотичної пісніУ Чернігові в міському Палаці культури відбувся III-й міський конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Поклик серця», присвячений 68-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та 25-й річниці створення Чернігівської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Про це «Високому Валу» повідомив представник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Організаторами фестивалю виступили Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України, міські управління культури та освіти Чернігівської міської ради, Чернігівське міське відділення Української спілки ветеранів Афганістану та комунальне підприємство “Міський палац культури” Чернігівської міської ради.

Подивитись концерт прийшли ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, військовослужбовці Чернігівського гарнізону, почесні гостя спілки ветеранів Афганістану селища Гвардійське Дніпропетровської області та жителі міста.

- Ми дали змогу чернігівським талантам проявити свою творчу майстерність, - повідомив головний суддя конкурсу, начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України майор Олександр Шевчук. – Ми впевнені, що проведення щорічного фестивалю і надалі сприятиме вихованню почуття патріотизму, гордості за свою країну, за український народ на прикладі пісень воєнних років, виховуватиме шанобливе ставлення до ветеранів та воїнів, які приймали участь у бойових діях нашого часу.

Протягом тижня суддівська колегія обирала кращих виконавців: оцінювала виконання патріотичної пісні, артистичність та вокал. Загалом свої таланти на сцені продемонстрували майже півсотні учасників, віком від 5 до 50 років - школярі, студенти та шанувальники військової патріотичної пісні міста Чернігова.

Усіх учасників «Поклику серця» журі оцінювало за двома віковими категоріями – «діти» та «дорослі». В свою чергу, у кожній категорії були номінації. Відтак, першу премію в номінації «авторська пісня» отримала Олена Мрія із загальноосвітньої школи № 25, в номінації «сольний спів» категорії «діти» перше місце отримали – Сергій Пеньковець (загальноосвітній навчальний заклад № 28), Еліна Доман (солістка зразкової естрадної студії «Дивоцвіт» загально-освітня школа № 2) та Альона Юдицька (театр пісні «Калита», Чернгівського професійного ліцею побуту), гран-прі фестивалю отримала Анна Лисенко з дитячої музичної школи № 2.

Окрім традиційних номінації міський голова Олександр Соколов вручив дипломи та цінні подарунки у спеціальних номінаціях – «юний патріот», «за яскраве емоційне висвітлення пісні», «за волю до перемоги» та «найкраще втілення патріотично-виховної тематики в авторській пісні».

- Я вважаю, що такі фестивалі потрібні не лише Чернігову, - наголосив Олександр Соколов, - Патріотами повинні стати всі українці, та обов’язково пам’ятати ратний подвиг наших дідів у Великій Вітчизняній війні, та тих, хто брав участь в гарячих точках планети.

Добавлено: 22-10-2012, 13:14
0
0

Похожие публикации


Наверх