950 підприємств не платять мінімалки

950 підприємств не платять мінімалкиПлатниками податку на доходи фізичних осіб по місту на даний час є близько 4840 СГД - юридичних осіб.

Податкова інспекція у м. Чернігові ДПС постійно вживаються заходи по розширенню бази оподаткування та залученню до сплати податку на доходи фізичних осіб підприємствами, які не сплачують даного податку або сплачують у незначних розмірах.

Повідомляє Тетяна Сосімович, представник податкової інспекції у м. Чернігові ДПС.

Здійснюється моніторинг підприємств, які за результатами господарської діяльності у 2012 році одержували значні суми доходів, але відповідно до поданої звітності нараховували та виплачували заробітну плату у розмірах, менших законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

Підприємств, на яких порушується законодавство про працю, а саме виплачують заробітну плату менше мінімальної, на даний час налічується близько 950.

У цьому напрямку з початку 2012 року проведено відповідну роботу із керівниками 280 підприємств, за результатами якої додатково забезпечено надходжень податку на доходи фізичних осіб близько 0,8 млн. грн.

Постійно вживаються заходи по погашенню заборгованості по заробітній платі. На даний час існують проблеми із викоріненням найбільш розповсюдженої схеми мінімізації заробітної плати та сплати податків, яка передбачає оформлення найманих працівників на неповний робочий день. Роботодавці здійснюють оформлення найманих працівників на 1/2 або 1/4 від мінімальної заробітної плати та відповідно оплату здійснюють за фактично відпрацьований час, a приватні підприємці, які використовують працю найманих працівників, заключають та реєструють трудові договори у міському центрі зайнятості на 1/2 або 1/4 від мінімальної заробітної плати, тому при проведенні перевірок порушень трудового законодавства не встановлюються.

Державна податкова інспекція м. Чернігова ДПС запровадила телефони, за якими можна повідомити про факти отримання заробітної плати „у конвертах”: 652809.

Шановні громадяни! Співпрацюйте з нами, і, ми упевнені, разом ми подолаємо усі перепони життєвих негараздів.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 4-10-2012, 11:02
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх