онлайн казино Украины

Знижка на навчання від податкової

Знижка на навчання від податковоїГромадяни, які навчаються на платній формі навчання мають можливість скористатися правом на отримання податкової знижки.

Якщо вартість навчання була сплачена у минулому 2011 році, гроші повернуть у 2012 році після того, як буде подано річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації у паспорті).

Про це «Високому Валу» повідомила податкова інспекція у Чернігові.

Строк подання такої декларації встановлено до 31 грудня (включно) 2012 року.

До декларації обов’язково слід додати:

1. Копію договору з навчальним закладом про платне отримання середньої професійної або вищої освіти.

2. Копії платіжних документів (квитанції, платіжні доручення та інше), які підтверджують сплату за навчання на користь закладів освіти у 2011 році.

3. Паспорт та копії довідки про присвоєння номеру облікової картки платника податків.

4. Довідку про склад сім’ї або свідоцтво про народження у випадку, якщо декларацію подають батьки або один із подружжя.

5. Довідку з навчального закладу про те, з якого і по який період у 2011 році навчалася особа та вартість такого навчання у 2011 році.

6. Довідка особи, яка подає декларацію, з місця роботи про нараховану зарплату та утриманий податок з доходів фізичних осіб за звітний рік.

Також звертаємо увагу, що право на податкову знижку має лише той, хто отримує заробітну плату. Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Добавлено: 2-10-2012, 09:37
0
0

Похожие публикации


Наверх