Чернігівському кооперативному технікуму вже 90

Чернігівському кооперативному технікуму вже 9028 вересня до Чернігівського кооперативного технікуму прийшли не тільки студенти й викладачі, а й численні поважні гості, керівництво області та міста, керівники підприємств області, випускники минулих років, ветерани.

І це не випадково, адже сьогодні навчальний заклад святкує своє 90-річчя від дня заснування.

Повідомляє управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Технікум корінням вплетений у розвиток вітчизняної науки та економіки. Заснований він у 1922 року, і за час свого існування підготував понад 25 тис. фахівців. Його випускники це досвідчені фахівці, які самовіддано працюють у різних галузях народного господарства Чернігівщини та за її межами.

Вітаючи від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка викладацький склад технікуму з визначною датою, заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко наголосив, що колектив технікуму, який є лауреатом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності і якості товарів “Золота Фортуна”, користується заслуженим авторитетом в області та за її межами. Його освітянські та професійні здобутки – це заслуга компетентного викладацького складу, працьовитих і відданих своїй справі фахівців.

Віктор Тканко побажав усім доброго здоров’я й невичерпної енергії, родинного тепла і благополуччя, нових успіхів у справі підготовки висококваліфікованих спеціалістів для зміцнення і розвитку економіки незалежної Української держави та з нагоди 90-ї річниці утворення Чернігівського кооперативного технікуму вручив відзнаки облдержадміністрації.

Привітав заклад та вручив відзнаки Чернігівської міської ради й заступник міського голови Олександр Буцко.

Цього святкового дня на адресу керівництва та викладачів технікуму прозвучало багато гарних побажань від колег, керівників підприємств області та випускників минулих років.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 2-10-2012, 09:36
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх