онлайн казино Украины

Влада Чернігівського району знову конфліктує з місцевими журналістами. Спілка журналістів обурена

Влада Чернігівського району знову конфліктує з місцевими журналістами. Спілка журналістів обуренаМи неприємно здивовані несправедливим і непослідовним наміром засновника підприємства призначити на посаду керівника газети сторонню людину, яка не має жодних переваг перед нинішнім виконувачем обов’язків редактора Л. М. Потапенко: ні журналістської освіти (за освітою вчитель математики), ні досвіду роботи на керівних посадах, не володіє державною мовою в обсязі, який вимагає посада редактора друкованого засобу масової інформації.

За час роботи в газеті (понад три роки) Любов Потапенко зарекомендувала себе як професіонал, порядна, виважена, толерантна людина, яка ставить інтереси підприємства і колективу понад особисті. До того ж, на ниві саме газетної журналістики вона працює понад чверть віку, 20 років є членом Національної спілки журналістів України (НСЖУ), має досвід керівництва і створення газет (у тому числі обласних), двічі визнавалася колегами-журналістами журналістом року, вигравала у міжнародних фондах і реалізовувала проекти, спрямовані на розвиток регіональних ЗМІ, досконало знає мову – має філологічну освіту (резюме Л. М. Потапенко додається).

Прийнявши 16 березня підприємство з проблемами й боргами майже у 100 тис. грн., незавершеними судовими позовами й скандалами, мізерним трудовим колективом, Любов Потапенко працювала по 12 годин на добу без вихідних і свят за мінімальну зарплату (щоб вивести підприємство з кризи). І в неї все виходило: наведено лад у бухгалтерських документах, знищених попереднім бухгалтером, налагоджено стосунки з податковою службою та іншими контролюючими органами, погашено борги за тепло (понад 8000 грн.) й перед Пенсійним фондом (16000 грн.). У кількох судових засіданнях Л. Потапенко відстоювала фінансові інтереси підприємства.

Отож просимо внести на сесію районної ради саме кандидатуру Любові Потапенко на посаду редактора КП "Наш край".
Якщо засновник не дослухається до нашої думки, залишаємо за собою право відстоювати свою позицію всіма законними способами, у тому числі й у судових засіданнях. Також постійно інформуватимемо всеукраїнські засоби масової інформації та громадськість про перебіг справ у цьому конфлікті.

На нашу думку, позиція засновників, тобто райдержадміністрації та районної ради, до журналістського колективу газети «Наш край», коли влада повністю ігнорують їхню точку зору, вже стає традицією. Не вперше ставиться питання про професіоналізм, моральні якості та зобов’язання кандидата на посаду керівника газети перед громадськістю району, на кошти якої вона видається. Закулісне, закрите вирішення таких важливих кадрових питань теж уже було.
Пропонуємо керівництву райдержадміністрації та районної ради персонально зустрітися з колективом газети, відверто та толерантно обговорити кандидатури на посаду редактора. Вкрай важливо обговорити цю тему і з усіма фракціями районної ради, читачами району.

Отже, закликаємо до цивілізованого і демократичного вирішення цього кадрового питання в дусі європейських традицій.

Таким станом справ обурений і обласний осередок Національної спілки журналістів України. Представниця організації Ірина Мельник надіслала до редакції "Високого Валу" таку заяву:

Чернігівська обласна організація Національної спілки журналістів України стурбована ситуацією, яка склалась навколо Чернігівської районної газети «Наш край». Засновники газети – Чернігівська районна рада та Чернігівська районна державна адміністрація – мають намір призначити нового керівника газети. Обласна організація спілки журналістів занепокоєна, чому питання про заміну редактора постало напередодні виборів.

Зараз виконуючим обов’язки редактора «Нашого краю» є Любов Потапенко, яка більше 25 років працює в журналістиці та має необхідний управлінській та журналістський досвід для посади редактора газети. Важливо, що кандидатуру Любові Потапенко на посаду керівника друкованого ЗМІ підтримує колектив газети.

Чернігівська обласна організація Національної спілки журналістів України звертається з проханням до засновників газети - Чернігівської районної ради та Чернігівської районної державної адміністрації – при вирішенні питання про призначення редактора Чернігівської районної газети «Наш край» врахувати думку третього засновника газети – трудового колективу редакції. Також ми розраховуємо, що при призначенні редактора засновники керуватимуться професійними якостями претендентів.

Журналістська громада Чернігівської області уважно стежить за ситуацію в газеті та готова вдатися до більш активних дій у відстоюванні інтересів журналістського колективу «Нашого краю».

  • 0
Добавлено: 20-06-2012, 11:49
0
561

Похожие публикации


Наверх