Чернігівці ставали в чергу, щоб підписатися на захист української мови

Чернігівці ставали в чергу, щоб підписатися на захист української мовиБули моменти, коли мешканцям обласного центру довелося навіть стояти в черзі і терпляче чекати, щоб поставити свій підпис-протест під зверненням до Верховної Ради України та Президента з вимогою зняти з розгляду скандальний законопроект Колесніченка-Ківалова. Не байдужою до мовної проблеми була й молодь.

Цікаво, що під час дискусій щодо доцільності захисту української мови, поодинокі прихильники російської не змогли сформулювати бодай якісь аргументи на підтримку Партії регіонів та її провокаційної, підривної мовної ініціативи.

Саме такі враження були в активістів Української народної партії, «Просвіти» та Української народної молоді, які 14-17 червня в Чернігові проводили акцію «Захистимо українську мову – збережемо державу!».

Організатори заходу також розповсюджували українські газети «Народне слово» та «Світ», листівки, дарували синьо-жовті стрічки. Вони закликали чернігівців згуртуватись з метою захисту рідної мови, об’єднатись навколо національно-демократичних сил.

Чернігівські патріотичні організації планують продовжувати акції на захист української мови, передбачається провести круглі столи, прес-конференції та різноманітні просвітницькі заходи.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 18-06-2012, 08:26
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх