онлайн казино Украины

Моторний човен травмував плавця у Чернігові. Підозру вручили лише за пів року

Мешканцю Чернігова, який кермував моторним човном, що відрізав руку відпочивальнику на Десні, нарешті повідомили про підозру у порушенні правил безпеки на транспорті.

З урахуванням результатів проведених у ході досудового розслідування судових експертиз та отриманих доказів установлено, що 18 липня минулого року, близько 21 години, 38-річний чернігівець, керуючи моторним човном, рухався Десною в межах Чернігова.

В районі пішохідного мосту чоловік проявив неуважність і допустив контакт човна з плавцем. Внаслідок цього потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.
У подальшому підозрюваний, якого очевидці події повідомили про зіткнення його човна з плавцем, залишив постраждалого на місці події у небезпечному для життя стані.

Відповідно до статті 291 (порушення правил безпеки на транспорті, які спричинили тяжкі наслідки) ККУ водію загрожує або штраф (до 8500 грн), або виправні роботи (до 2 років), або обмеження волні (до 5 років) або навіть позбавлення волі (до 5 років).

У той же час за залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані (частина 1 статті 135 ККУ) передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 2 років.

Остаточно рішення прийматиме суд, враховуючи усі обставини справи та наявні докази.

Похожие публикации


Наверх