онлайн казино Украины

Ошукала пенсіонерку на 6000 гривень: в Чернігові затримали шахрайку

44-річну жительку Ніжина затримали сьогодні пообіді в Чернігові. Вона ошукала чернігівську пенсіонерку прикинувшись медпрацівницею та вмовивши жертву придбати у неї чудодійний прилад за 6000 гривень. В той же час, його вартість не перевищувала 200 гривень.

Про інцидент повідомила пресслужба патрульної поліції.

Сьогодні, опівдні, до правоохоронців звернувся чернігівець, який розповів – поки його не було вдома, 76-річна дружина, ймовірно стала жертвою шахрайки. Невідома, представившись фізіотерапевтом однієї з лікарень міста продала жінці невідомий пристрій.

Після короткої розмови про стан здоров’я жінки, до якої пройдисвітка завітала у гості, вона запропонувала запропонувала придбати у неї прилад, який начебто допоможе вилікувати хворобу спини.

У господаря виникли сумніви і щодо приладу, і щодо його вартості. Він зателефонував до медзакладу. Виявилося, що лікар з такими даними в них не працює, і, головне, — жодних приладів лікарня або її персонал не продають. Після цього чоловік звернувся до поліції.

Дружина заявника описала, як виглядала невідома жінка. Вже за хвилину патрульні виявили схожу за описом громадянку. Вона стояла біля іншої квартири у тому ж під’їзді і тримала в руках коробку з аналогічним пристроєм. На місці працювала слідчо-оперативна група.

Похожие публикации


Наверх