онлайн казино Украины

Червона зона карантину. Чернігівська область не отримала послаблення

Станом на 21 листопада у червоній зоні епідемічної небезпеки перебуває Київ і 18 областей. Серед них – і Чернігівська, повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

За статистичними даними МОЗ, 21 листопада до червоної зони епідемічної небезпеки віднесено Київ, Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську і Чернігівську області.

На помаранчевому рівні епіднебезпеки залишаються Закарпатська, Полтавська і Харківська області, на жовтому – Кіровоградська, Тернопільська і Чернівецька. По окупованому Криму даних немає.

Найвищий рівень захворюваності на COVID-19 у Миколаївській (1118), Полтавській (984), Хмельницькій (854), Запорізькій (838), Рівненській (808) та Чернігівській (799) областях. При цьому поріг входження до зони карантинних обмежень (вихід із зеленої зони) – 75 людей на 100 тисяч населення. Тобто, у Чернігівській області цей показник вище більше, ніж у 10 разів.

Також Чернігівщина перевищує ще два показники, за якими встановлюються карантинні обмеження. Зокрема, коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування у 2 рази перевищує ліміт (42,5 % при дозволених 20 %). А рівень госпіталізації складає 75,8 % станом на 20 листопада при дозволених 60 %.

Натомість хороша ситуація з охоплення тестуванням (більше 800 на добу при нормі 300) та із завантаженістю ліжок із киснем. Допускається 65 % зайнятості, а на Чернігівщині поки що 54 %.

Важливий момент: по усім критичним показникам протягом останніх трьох діб показники покращуються. Так, коефіцієнт виявлення нових випадків за три дні знизився із 47,5 до 42,5 %; рівень госпіталізації впав з 83 до 76 %. Вільних ліжок із киснем теж збільшується – три дні тому було зайнято 57 % таких ліжок, а тепер лише 54 %.

Нагадаємо, у червоній зоні карантину заборонена робота закладів громадського харчування (крім доставки і замовлень на виніс), фітнес-центрів, спортзалів, салонів краси, розважальних закладів (театр, кінотеатри тощо), непродовольчих ринків та магазинів, готелів. Виняток – лише для тих закладів, де 100 % працівників мають зелені сертифікати вакцинації від коронавірусу. Вони можуть приймати відвідувачів із зеленими сертифікатами чи з негативними тестами ПЛР, дійсними 72 години.

У схожому режимі працюють навчальні заклади – усі працівники мають бути вакциновані двома дозами. Лише тоді заклади освіти можуть працювати у звичному режимі. Винятки зроблені для дитсадків та початкової школи (1-4 класи).

  • 0
Добавлено: 22-11-2021, 08:01
0
350

Похожие публикации


Наверх