онлайн казино Украины

«Кіносарай» на Чернігівщині вже скоро: що на ньому покажуть

Міжнародний фестиваль позитивного кіно «Кіносарай» відбудеться на Чернігівщині з 25 до 28 червня. Кінопокази відбуватимуться на мистецькому хуторі Обирок, а безпосередньо 28 червня і в Батурині, неподалік якого і розташувався хутір.

Відкриє кінофестиваль фільм класика українського кіно, режисера Михайла Іллєнка «Толока». Стрічка стала екранізацією балади Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості…». Цьогоріч «Толока» претендувала одразу на 9 премій Української кіноакадемії «Золота Дзиґа», картина перемогла у номінації «Найкращий дизайн костюмів».

«Толока» — особливий фільм для Обирку. Десять років тому Михайло Іллєнко презентував його на хуторі ще на етапі виробництва, демонстрував сцени зі славнозвісним актором, ще живим Віталієм Лінецьким. Тож, на думку організаторів, нашим постійним глядачам і місцевим мешканцям буде особливо цікаво побачити готовий фільм. Кінопритча, яка поєднала 14 різних уривків історії України, показує її гнучкість з одного боку і стійкість з іншого. «Толока» дає глядачам змогу розширити кордони сприйняття й переосмислити своє минуле та майбутнє, — розповів програмний директор кінофестивалю Микола Базаркін.

Загалом, під час фестивалю покажуть близько двох десятків різноманітних фільмів. Докладніше про кожен з них можна прочитати тут.

Покази у Батурині відбудуться 28 червня у місцевому будинку культури. Вхід безкоштовний, за запрошеннями. Буде показано програму українського ігрового кіно, дитячих фільмів та стрічки-переможці 9-го «Кіносараю».

Хутір засновано 2007 року. Відтоді зі занедбаного селища він перетворився на унікальний арт-простір просто неба і прийняв понад 10 000 гостей.

  • 0
Добавлено: 25-06-2021, 10:48
0
398

Похожие публикации


Наверх