онлайн казино Украины

Вакцинація продовжується: до Чернігова привезли ще 1 500 доз вакцини AstraZeneca індійського виробництва

Вчора, 7 квітня, в пунктах щеплення Чернігова закінчилася вакцина від COVID-19, отримана у лютому. Станом на сьогодні, Чернігівський обласний центр громадського здоров’я отримав додаткові 1 500 доз вакцини AstraZeneca індійського виробництва під назвою Covishield.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

В області ж вакцинація продовжувалася мобільними бригадами та у кабінетах щеплення в районах.

– Наразі усі кабінети щеплень як у Чернігові, так і в області забезпечені вакциною і продовжують імунізаційну компанію. Першочергово щеплення отримують пріоритетні групи населення. А саме: медики, працівники соціального захисту та люди старше 80-ти років, військовослужбовці, що відбувають на ротацію, а також нещодавно додані до переліку церковнослужителі. У випадку залишкових доз у відкритих флаконах, вакцину отримують публічні особи, - говорить заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.

Нагадаємо, що кампанія з вакцинації на Чернігівщині розпочалась 24 лютого. Саме тоді область отримала перші 6800 доз вакцини CoviShield (індійський аналог AstraZeneca). У першии же день почали вакцинувати медиків обласноі лікарні. Відтоді в області провакцинували першою дозою 6 406 жителів.

  • 0
Добавлено: 9-04-2021, 07:49
0
935

Похожие публикации


Наверх