онлайн казино Украины

Викрадені автівки, наркоторгівля і тероризм: будні чернігівських поліцейських в зоні ООС

Поліцейські спецпризначенці Чернігівської області менш ніж за два тижні відрядження припинили низку правопорушень у Донецькій області. Серед завдань, які виконують правоохоронці – забезпечення державного суверенітету у районах бойових дій та прилеглих до них зонах безпеки.

Про діяльність зведеного загону повідомив сектор комунікації ГУНП.

До складу загону увійшли найдосвідченіші поліцейські: співробітники роти поліції особливого призначення «Чернігів», територіальних підрозділів ГУНП, роти поліції особливого призначення та Управління патрульної поліції.

Спецпризначенці забезпечують публічну безпеку, виявляють та розкривають кримінальні правопорушення. Так, під час здійснення контрольно-фільтраційних заходів на одному з блок-постів поблизу Маріуполя спецпризначенці затримали 42-річного мешканця Донецької області, котрий обґрунтовано підозрюється у причетності до незаконних збройних формувань так званої «Донецької народної республіки».

Вже наступного дня чернігівські поліцейські затримали раніше засудженого 41-річного місцевого мешканця, котрий тривалий час переховувався від правоохоронців та перебував у розшуку. Спецпризначенці передали його колегам з Донеччини.

Тоді ж, під час патрулювання нічного міста, надійшло повідомлення про викрадення автомобіля в Маріуполі. Чернігівським поліцейським знадобилося лише 20 хвилин, щоб виявити викрадене авто. Дещо пізніше затримали і самого викрадача.

Крім того, поліцейські спецпризначенці допомагають місцевим колегам виявляти і розкривати кримінальні правопорушення та підтримувати правопорядок у містах Донбасу. Лише за 10 днів чернігівські поліцейські у відрядженні:

виявили два кримінальних правопорушення, пов'язаних із незаконним обігом наркотиків;
розшукали викрадений мобільний телефон;
виявили п’ять транспортних засобів зі знищеними або зміненими незаконним шляхом номерами кузова;
припинили низку незаконних операцій з переміщення металобрухту та лісоматеріалів;
виявили та припинили понад 40 адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та публічної безпеки, у тому числі пов'язаних із недотриманням карантинних обмежень.

  • 0
Добавлено: 21-12-2020, 07:42
0
323

Похожие публикации


Наверх