онлайн казино Украины

У трьох лікарнях Чернігівської області не лишилося вільних ліжок для хворих на коронавірус

Станом на минулу п’ятницю, 27 листопада, у Чернігівській області розгорнуто 1256 ліжко-місць. З них централізованою подачею кисню забезпечено 210 ліжко-місць, кисневими концентраторами – 354. Загалом – 564 ліжка, що становить 45%.

При цьому в деяких медзакладах усі ліжка зайняті. Про це повідомив перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний

– Слід зауважити, що «ковідний» ліжковий фонд нині завантажений на 62,3%. При цьому, як то кажуть, це показник «середньої температури по палаті». В області є три райлікарні заповнені на 100% – Козелецька, Ніжинська і Менська.

Але ми готові до таких викликів. Належним чином організована робота з переорієнтації хворих до інших медзакладів, – зазначив Віталій Загайний.

Також, за його словами, перед ОДА стоїть завдання довести показник забезпеченості кисневою підтримкою не менше 80% ліжко-місць для лікування ковідних хворих.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Гармаш повідомив, що Кабінет міністрів передбачив для Чернігівщини виділити 19 млн гривень на ПЛР-лабораторії та 60 млн гривень на кисень.

Коли саме будуть ці кошти – поки невідомо. Гроші спрямують на закупівлю кисневих станцій, концентраторів та облаштування систем подачі кисню. Також за рахунок цього буде профінансовано відкриття додаткових ПЛР – лабораторій у міських лікарнях Ніжина та Прилук, Корюківській ЦРЛ, у Чернігівській лікарні № 3 та обласній лікарні.

Довідка

Усього, станом на 27 листопада, у Чернігівській області було більше 17 тисяч підтверджених діагнозів COVID-19. При цьому одужали лише 7393 людини. Лікується 9434 людини. На жаль, 258 випадки мали летальний наслідок, а 28 осіб померли з супутнім діагнозом COVID-19.

  • 0
Добавлено: 30-11-2020, 07:39
0
619

Похожие публикации


Наверх