онлайн казино Украины

Туристична команда з Чернігівщини увійшла до трійки кращих в Україні

Команда з Чернігова посіла третє місце на чемпіонаті України зі спортивного (пішохідного) туризму. У змаганнях, які проходили в Києві, взяли участь збірні команди з 10 регіонів України – 15 команд, 111 спортсменів, із них 26 майстрів спорту України та 56 кандидатів у майстри спорту.

Про це повідомила пресслужба ОДА.

Боротьба відбулася на трьох дистанціях V класу “Крос-похід”, “Смуга перешкод”, “Рятувальні роботи”. Чернігівську область представляла команда "Темп" з Ніжина. Наші спортсмени були першими на коротких дистанціях "Рятувальні роботи" та "Смуга перешкод" та п'ятими на довгій дистанції "Крос-похід". Ця маленька невдача не дозволила вибороти перемогу у команд Київ-1 та Миколаївської області, що посіли відповідно перше та друге місце в загальному заліку.

П’ятеро учасників команди з Ніжина ще й виконали норматив Майстра спорту України.