онлайн казино Украины

Тендер із закупівлі нових тролейбусів для Чернігова не відбувся

Чернігівський автозавод не заявися на торги, через що вони не відбулися, оскільки законодавство вимагає конкурентної боротьби між 2 чи більше претендентами.

За словами керівника комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Руслана Ємця, причину на підприємстві не називають.

– Чіткої відповіді ми не отримали. Вони щось сказали про занизьку ціну, але аналітика останніх торгів доводить, що всі три продавці, які є в Україні, в неї вкладаються. У Рівному нещодавно було від 4,5 до 4,7 мільйонів. У нас закладено навіть 4,8 млн, – розповів Руслан Ємець.

У свою чергу міський голова Владислав Атрошенко розкритикував систему, за якої місто не може придбати тролейбус на конкурентній основі, але з преференціями для місцевого виробника. На його думку, пільга у розмірі 5 % від вартості для місцевих підприємств могла би бути закріплена законодавчо.

Таку доцільність він пояснює тим, що зекономлені під час аукціону невеликі гроші потім негативно відіб’ються на тому, що до міського бюджету надійде менше коштів.

– Те, що ми не можемо купити продукцію власного виробника – це маразм, я вважаю, – заявив мер.

Руслан Ємець доповів, що наразі оголошено новий тендер. Тож ЧТУ спробує закупити ще раз партію з 5 тролейбусів.

  • 0
Добавлено: 19-08-2020, 07:59
0
612

Похожие публикации


Наверх