онлайн казино Украины

Інвестори отримали позитивний сигнал щодо Чернігова

Чернігів піднявся у кредитному рейтингу та підтвердив високий рівень інвестиційної привабливості, повідомляє міська рада.

Рейтингове агентство Credit Rating,за результатами проведеного аналізу, підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Чернігова до рівня uaA за Національною рейтинговою шкалою.

Це означає, що місто характеризується високою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками чи борговими інструментами.

Водночас Чернігів підтвердив свій високий рівень інвестиційної привабливості з оцінкою uaINV4. Місто «характеризується високим рівнем привабливості для здійснення інвестицій». Так вказано у сертифікаті, який отримала міська рада.

Таким чином, Чернігів у порівнянні з багатьма іншими виглядає більш фінансово стабільним.

Згадані рейтинги ґрунтуються на результатах аналізу економічних та фінансових показників за 2019 рік та очікуваних показників на 2020 рік, даних щодо демографічної ситуації, стану ринку праці, інформації відносно боргових зобов’язань міста, наявної в розпорядженні комунальної власності та перспективних планів на майбутнє.

Для складання рейтингу були використані матеріали Чернігівської міської ради та Держстату України, а також інша інформація, що є у розпорядженні рейтиногово агенства та вважається надійною.

Агентство «Кредит-Рейтинг» – перше в Україні (з 2001 року) спеціалізоване рейтингове агентство, що надає послуги з визначення незалежних рейтингових оцінок кредитоспроможності суб'єктів господарювання та органів місцевого самоврядування за Національною рейтинговою шкалою згідно стандартів OICV-IOSCO.

  • 0
Добавлено: 17-07-2020, 07:54
0
625

Похожие публикации


Наверх