онлайн казино Украины

Велике кіно повернулося до Чернігова

2 червня у Чернігові, як і в багатьох інших обласних центрах України, відновили роботу кінотеатри. У нашому місті, на жаль, без конкурентів залишився лише один кінотеатр Multiplex, до якого в перший день роботи після карантину і завітали наші журналісти. Скільки квитків продали та за якими цінами, як у кінотеатрі проводять дезінфекцію та чи прийшли глядачі на сеанси – про все це та багато іншого у нашому матеріалі.

Максимум безконтактності

Почнемо з того, що квитків у кіно тепер продають у два рази менше. У кожному кінозалі місця доступні лише в шаховому порядку – через одне крісло. Заздалегідь скажемо: якщо в кіно приходить компанія або родина, які й так одні з одними спілкуються, то вони можуть сидіти разом, розсаджувати їх ніхто не буде. Проте рекомендації від працівників кінотеатру сидіти окремо ви обов’язково отримаєте.

Також заради безпеки у соціальних мережах кінотеатр наполегливо просить чернігівців та гостей міста переходити на безконтактну оплату. Квитки можна купити онлайн, так само як і попкорн з напоями. Якщо ж є проблеми з мобільним додатком кінотеатру, то задля більшої безпеки просять хоча б на касі розраховуватись банківською карткою, а не готівкою. Проте якщо у вас немає такої можливості, вам ніхто не відмовить у придбанні квитків та іншої продукції за готівку.

Обравши фільм, наші журналісти почали думати над місцями в кінозалі, на які придбати квитки. І ось тут на кіноманів чекатиме справжня несподіванка, адже абсолютно всі доступні квитки наразі (протягом першого тижня показів) вартують лише 60 грн. Це стосується не тільки звичайних місць рівня GOOD, але й диванчиків підвищеної комфортності SUPER LUX. Тож за менші гроші тепер можна влаштувати собі реально гарний вечір з кіно на великому екрані. Як довго протримається ця акція, в кінотеатрі говорити не беруться, мовляв, усе залежатиме від ситуації.

Що змінилося

Прийшовши на свій сеанс завчасно, наші журналісти наживо помітили певні оновлення в кінотеатрі. По-перше, на підлозі біля кас та бару зробили розмітку, яка попереджає відвідувачів про дотримання дистанції. По-друге, персонал тепер ходить у захисних масках, окулярах і рукавичках. На кожній касі є дезінфектори, а поверхні, з якими контактують відвідувачі, обробляються антисептиком що три години. Принаймні про такий графік нам повідомили в самому кінотеатрі. До речі, задля безпеки відвідувачів зі всіх столиків у фойє кінотеатру працівники прибрали будь-яку рекламну продукцію та навіть дитячі розмальовки. Усе це може бути розсадником інфекції, адже продезінфікувати, наприклад, ту ж розмальовку неможливо.

У репертуарі було кілька прем’єр, але більшість фільмів – це відносно старі стрічки, за показ яких глядачі проголосували на сайті кінотеатру. Multiplex розраховує, що після 16 липня прем’єр побільшає.

Аншлагів поки немає

Щодо кількості глядачів. Вона у перший день відновлення роботи кінотеатру була не надто чисельною. Переважно до кінотеатру приходили або пари, або ж батьки з дітками на перегляд мультфільму. Після спілкування з людьми стало зрозуміло, що особливого побоювання перед походом у кіно ніхто не мав. В основному всі відзначали, що за час карантину дуже скучили за атмосферою кінотеатру, і саме тому прийшли сюди в перший же день його роботи. За словами працівників кінотеатру, першого дня відвідувачі були різні. І такі, що купили квитки завчасно, тільки-но вони з’явились у продажу. Зустрічались і ті, хто йшов по «Голлівуду» і – «Ого, Multiplex запрацював, треба сходити».

150 квитків на всі сеанси протягом дня було продано станом на 18-ту годину 2 червня. У звичайних умовах – це трішки більше, ніж один заповнений зал. А сеансів у розкладі дня – близько 30.

Разом із нашими журналістами на обраному сеансі було ще десять глядачів, вісім з яких сиділи на диванчиках SUPER LUX, а двоє – на звичайних кріслах рівня GOOD. Під час сеансу співробітники закладу неодноразово заходили та дивились, хто де сидить, але не розсаджували людей, які прийшли разом. За словами працівників, це робиться для того, аби зрозуміти, які місця після завершення сеансу треба продезінфікувати. Кінотеатр не бачить сенсу в обробці всього залу (майже 150 місць), коли сеанс відвідало десять – п’ятнадцять чоловік. Проте в кінотеатрі зазначили: щоранку проводиться повна дезінфекція абсолютно всіх залів.

P.S. Люди настільки скучили за кіно, що на титрах після фільму пару хвилин ніхто не йшов із зали. Глядачі насолоджувались кожною хвилиною фільму на великому екрані, якого вони не бачили понад три місяці.

Іванна, учителька:

– Ми з Києва до Чернігова на тиждень приїхали. Слідкували за тим, коли ж нарешті відкриються кінотеатри. І коли дізнались точну дату, то одразу придбали квитки. Йдемо на мультик – у дітей же канікули, а перед цим дистанційне навчання, то треба їх якось розважати.

Богдан та Аліна, студенти:

– Дізнались, що кінотеатр відкрили, і прийшли на новий фільм «Втеча з Преторії». Дуже скучили за кіно, адже до карантину ходили до кінотеатру майже кожного тижня. Саме тому прийшли подивитись цей фільм саме в перший день, зачекались уже. Хоч і обмежений режим роботи кінотеатру, але будемо ходити і надалі в кіно. Роздумуємо, на яку наступну стрічку піти.

Артем зі своїм однокласником:

– Усе сподобалось, окрім того, що сиділи з другом не поряд, а через місце. Так нам порекомендували дивитись фільм співробітники кінотеатру. У перший день не боялись іти до кінотеатру. На вулиці нема чого робити, нудно, тому хоча б кіно подивились.

Анастасія та Руслан:

– Довго чекали на відновлення роботи кінотеатрів, тому в перший же день пішли на фільм «Мій шпигун». На карантині ми мучились без кінотеатру, а зараз будемо ходити в кіно частіше. Людей не особливо багато, тому хвилюватись немає про що. Якщо глядачів буде половина залу, то ми задумаємось, чи йти, але не факт, що не підемо.

  • 0
Добавлено: 13-07-2020, 07:51
0
492

Похожие публикации


Наверх