онлайн казино Украины

Дорожники – чернігівським водіям: негоду можна перечекати

30–31 березня по Чернігівській області прогнозовано сніг та коливання температур з плюса на мінус.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах.

31 березня – 2 квітня в зв'язку з вторгненням арктичного повітря в західних, північних, більшості центральних областей очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу (31 березня в центральних областях від 3° морозу до 3° тепла), вдень 1-6° тепла.

Зокрема по Чернігівській області, з вечора 30 березня до першої половини дня 31 березня – сніг, вітер, коливання температурних показників з плюса на мінус.
Очікується, що негода рухатиметься з півночі зі сторони Новгорода-Сіверського, далі – Чернігів, і поступово прийде у південні райони.

САД просить водіїв враховувати метеоумови та раціонально оцінювати обстановку на дорозі. Дотримуватися правил безпеки дорожнього руху, не перевищувати швидкість, уникати небезпечних маневрів та тримати дистанцію.

«Пам'ятайте, гальмівний шлях по вологому і промерзлому покриттю є тривалішим. Обов'язково їздить на зимовій гумі», – йдеться у повідомленні.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах загального користування державного значення та надання інформації про стан проїзду Служба автодоріг у Чернігівській області має цілодобову гарячу лінію:
(0462) 661-893 – зі стаціонарного;
(095) 271-43-74 – з мобільного.

На випадок погіршення погодних умов, на автошляхах області визначенні місця відстою транспортних засобів, де, за потреби, водії можуть перечекати негоду.

  • 0
Добавлено: 31-03-2020, 07:57
0
496

Похожие публикации


Наверх