онлайн казино Украины

В Чернігові і області поки немає коронавірусу, проте 29 людей – під спостереженням

На Чернігівщині – жодного підтвердженого випадку захворювання на COVID-19. Про це розповів керівник головного управління Держсанепідемслужби України у Чернігівській області Микола Донець.

За його словами, в область приїхали близько 70 осіб, які недавно були евакуйовані з-за кордону. Вони мають пройти 14-денну самоізоляцію.

Разом з тим, під спостереженням знаходяться 29 людей. Більша частина з них – студенти медичного вишу, які контактували в столиці з онуком жінки з Житмирщини, що першою в Україні померла від коронавірусу.

– Підозр немає по них, – додав Микола Донець.

Що стосується мешканців області, які повернулися з-за кордону, то чиновники розраховують на їхню свідомість і те, що вони будуть дотримуватися умов самоізоляції.

Микола Донець зауважив, що простежити за всіма немає фізичної можливості, адже зараз в Службі недостатньо кадрів (планується пропозиція перевести фахівців з Держпродслужби).

В свою чергу голову Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко заявив про звернення до Кабінету міністрів, аби уряд дозволив правоохоронцям штрафувати тих, хто порушує самоізоляцію.

Наразі штраф для таких людей складає від 17 до 33 тисяч гривень, проте накласти його може лише суд. Планується ж використати таку саму схему, як і у випадку з порушенням правил дорожнього руху: інспектор накладає штраф, а людина у випадку незгоди, може його оскаржити.

  • 0
Добавлено: 24-03-2020, 08:21
0
418

Похожие публикации


Наверх