онлайн казино Украины

Волейбольні клуби з Чернігова йдуть на карантин

Федерація волейболу України ухвалила рішення піти на вимушену перерву в рамках запровадженого в країні карантину через спалах пандемії коронавірусу.

Сьогодні, 16 березня, ФВУ оголосила про паузу в чемпіонаті України 2019-2020. Вона продовжиться до 3 квітня, але може бути продовжена у випадку подальшого розповсюдження вірусу COVID-19.

Рішення безпосередньо зачіпає діяльність двох волейбольних клубів з Чернігова, які виступають у Суперлізі: чоловічого «Буревісника» та жіночого «Університету».

В чоловічому чемпіонаті вже зіграні всі матчі першого етапу. За його підсумками «Буревісник» посів сьоме (серед 8 учасників) місце. В першому раунді плей-офф команда мала би зіграти зі срібним призером регулярного чемпіонату – «МХП-Вінниця» з Тростянця. Поки що невідомо, коли пройдуть ці матчі.

У жінок навіть не встигли завершити регулярний чемпіонат. Зокрема, чернігівський «Університет» мав протягом найближчих двох вікендів зіграти по два рази з луцькою «Волинню» та вінницьким «Білозгар-Медуніверситетом». Наразі чернігівки посідають передостаннє місце в турнірній таблиці.

Терміни відновлення всіх змагань і проведення наступних матчів будуть повідомлені додатково.

  • 0
Добавлено: 17-03-2020, 08:15
0
501

Похожие публикации


Наверх