онлайн казино Украины

Чернігівцям надходять фейкові «повідомлення про злочин»

Чернігівцям надходять фейкові «повідомлення про злочин»Політтехнологи придумали, як налякати виборців «одного з кандидатів»… та що вже там «одного з» – конкретно Юлії Тимошенко.

Чернігівці діляться цим у соцмережах разом з фото, та й поліція ось інформує про такий факт.

До чернігівської поліції звернулося вже четверо наполоханих пенсіонерів.

«Сьогодні в поштові скриньки чернігівців розкидали листівки, текст яких психологічно тисне на пенсіонерів. Мовляв, вони продали свій голос, тож їхня участь у виборах – злочин, – повідомляють в поліції. – У листівках зі штампом та підписом невідомої особи людям погрожують кримінальним переслідуванням. Це при тому, що підтвердження продажу голосу саме цими заявниками немає. Більше того, з них вимагають сплатити податки за незаконне збагачення, інакше погрожують позбавити субсидії».

Оцініть красу гри! Продав голос – сплати податок!

У поліції нагадують, що згідно зі ст. 160 Кримінального кодексу, скупникам голосів загрожує до 7 років ув’язнення, а «продавцям» – обмеження волі до двох років.

Станом на 27 березня 2019 року до поліції Чернігівщини надійшло понад 160 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Переважна більшість з них стосується ймовірного підкупу виборців. Триває розслідування 14 кримінальних проваджень.

  • 0
Добавлено: 29-03-2019, 08:10
0
660

Похожие публикации


Наверх