онлайн казино Украины

Як у Чернігові хотіли пікетувати Марину Порошенко та дітей

Під час виборчого процесу всі методи гарні – напевно, цим правилом керувались партійці одного з кандидатів у президенти. І вирішили скористатись для критики Порошенка приїздом у Чернігів його дружини Марини.

Анонс про приїзд Марини Порошенко з’явився у ЗМІ за день, 20 лютого. Першим про нього написало видання Челайн (вважається близьким до керівництва Чернігівської ОДА). Повідомили, що дружина президента проведе зустрічі у центрі Світогляд, пізніше уточнили, що це буде в обласному педагогічному ліцеї.

Далі з’явився анонс для журналістів на самому сайті ОДА: тут не вказали місце, проте повідомили, що це буде робочий візит і Марина Порошенко буде зустрічатися з дітьми, які вибороли призові місця на різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Щоб не пропустити приїзд Марини Порошенко у офісі однієї з партій вирішили пікетувати обидва місця, де вона могла з’явитися. У приватній розмові правоохоронці підтвердили: дійсно, була заявка від партії Батьківщина на пікетування по двох адресах: по вулиці Мазепи 4 (це обласний педліцей), і біля Свідогляду (на проспекті Перемоги). Планувалось аж 100 наметів і кілька тисяч чоловік.

Але мітинг не відбувся. Очевидно, зібрати таку кількість людей за кілька годин міська організація партії не змогла. І це дивно, адже вчорашні оприлюднені СБУ матеріали про фінансування партії (хоча у самій службі і не назвали партію, у ЗМІ та соцмережах пов’язують це саме із представниками Батьківщини), показують, що грошей тут більш ніж достатньо.

А сама заявка, скоріш за все, була тільки для того, щоб попсувати нерви самій Марині та охоронцям. Уявімо картинку – приїжджає Марина, а її чекає кількатисячний натовп наелектризованих політичним протистоянням чернігівців. Яким нецікаво, що Порошенкова приїхала привітати дітей, до того ж з нагоди міжнародного дня рідної мови.

Кілька чернігівців все ж прийшли до будівлі обласного педліцею вже тоді, коли сама Марина Порошенко зустрічалась із дітьми. Виявилось, що їх телефоном невідомі люди запросили на зустріч… із самою Мариною Порошенко. При цьому, дзвонили і представлялись від імені партії «Солідарність».

Як бачимо, діти та Міжнародний день рідної мови не привід відмовитись від політичних маніпуляцій.

На фото – та сама зустріч Марини Порошенко із учнями, переможцями олімпіад та змагань із української мови. Фото із сайту Чернігівської ОДА.

  • 0
Добавлено: 22-02-2019, 19:32
0
597

Похожие публикации


Наверх