онлайн казино Украины

У Чернігові через комп’ютер бачитимуть, як працює дощова каналізація

У Чернігові через комп’ютер бачитимуть, як працює дощова каналізаціяЩоб чітко розуміти пропускну спроможність системи дощової каналізації та варіанти її подальшої реконструкції у Чернігові замовили спеціальну геоінформаційну карту. Такий тендер з’явився на порталі Prozorro, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Замовники (а це управління ЖКГ міської ради) хочуть, щоб це була єдина схема мереж дощової каналізації міста - або так звана гідравлічна модель. Її призначення - проводити розрахунки та вирішувати прикладні задачі.

Так, за допомогою цієї системи буде можливо моделювати роботу каналізації за кількістю опадів, готувати технічні рішення з оптимізації та модернізації мережі, планувати роботи із заміни старих ділянок трубопроводів.

На геоінформаційній карті має бути відображена інформація про всі об’єкти дощової каналізації, візуалізація даних про місця розташування та встановлене обладнання з прив’язкою їх до цифрової карти міста та інженерних мереж. Карта має підтримувати світові та державні системи координат з можливістю перерахунку даних з однієї проекції в іншу.

Окремо замовники хочуть мати можливість завантаження медіа-матеріалів по об'єктам мережі, наприклад фото, скановані документи, результати обстежень та виконаних на обладнанні робіт.

  • 0
Добавлено: 9-01-2019, 09:57
0
565

Похожие публикации


Наверх