онлайн казино Украины

Хабарництво слідчого розслідуване. Можна судити

Хабарництво слідчого розслідуване. Можна судитиСлідчий Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області одержав від місцевого жителя хабар 7800 грн за прийняття процесуального рішення про закриття кримінального провадження.

Дії слідчого кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України як одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення дії з використанням службового становища.

Наразі досудове розслідування відносно правопорушника завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Довідка
Санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Окрім того, закон України про кримінальну відповідальність не передбачає можливості призначення за корупційний злочин (ст. 368 КК України) більш м’якого покарання ніж позбавлення волі або звільнення від його відбування з випробуванням.

  • 0
Добавлено: 17-09-2018, 08:26
0
1 004

Похожие публикации


Наверх