онлайн казино Украины

Нарада в міськраді робоча, а не партійна, – Атрошенко

Нарада в міськраді робоча, а не партійна, – АтрошенкоСьогоднішня, 12 вересня, розширена нарада у міській раді розпочалась із такого епізоду: до мікрофону вийшов представник однієї з політичних партій та запропонував розпочати нараду з його питання замість запланованого.

Міський голова Владислав Атрошенко назвав неприпустимим, коли будь хто може приходити на робочі наради, де є запланований порядок денний, і пропонувати те, що йому хочеться.

«У жодній демократичній державі світу нема такого, коли будь хто може зайти на робочу нараду у міську раду і оголошувать, що їм заманеться. Є формат особистого прийому, є сесії, коли вільно містяни можуть прийти і висловити свої проблеми до міського голови, депутатів, – наголосив міський голова. – У нас, мабуть, найдемократичніша міська рада. Немає охорони. І міський голова, і всі чиновники міської ради працюють відкрито і доступні для містян практично в будь-який час. Абсолютно вільний доступ представників ЗМІ, немає жодних додаткових акредитацій. Але це не значить, що будь хто може прийти і зривати роботу через те, що їм у цей самий момент хочеться зробити якусь заяву».

Сьогодні на ранковій нараді заплановано розгляд питання ефективності функціонування міського ЦНАП, питання благоустрою та контролю за роботою керуючих компаній у сфері ЖКГ.

  • 0
Добавлено: 12-09-2018, 10:02
0
676

Похожие публикации


Наверх