онлайн казино Украины

Владислав Атрошенко яскраво висловився про «надбудови і прибудови»

Владислав Атрошенко яскраво висловився про «надбудови і прибудови»«У нашому місті десятиліттями будували хто що хотів і як хотів», – заявив міський голова Чернігова під час наради 10 липня щодо допомоги постраждалим від потопу 30 червня жителям так званого Рівчака.

Як вже розповідала прес-служба міськради, на колективне прохання цих мешканців з вул. Декабристів і Могилянського замовлена експертиза мережі водовідведення дощових і талих вод.

Вона проходить територією гаражного кооперативу №29 і саме цю «ливнівку» – точніше, її переробку власниками гаражів – мешканці найбільш постраждалих від водяного лиха вулиць вважають причиною біди.

«Ми можемо вже сьогодні намагатися спілкуватися на випередження. Я попереджаю цей кооператив: ми будемо рухатися згідно букви закону до виправлення цієї помилки в будівництві», – публічно заявив мер.

Він назвав і причину, яка сприяла хаотичному будівництву:

«Ця помилка, як і сотні інших – наслідок безвладдя, яке було в місті десятиліттями. Усі ці надбудови, прибудови, разом із зупинковими комплексами, зовнішньою рекламою, прибудованими балконами і бедламом в усьому місті. Жодної системи, жодного порядку: будували хто що хотів і як хотів».

На думку Владислава Атрошенка, в системі контролю за проектуванням і будівництвом необхідні зміни.

Зокрема, експертизи сьогодні роблять при проектних організаціях. І в кожного забудовника є не тільки своя проектна група, а й свої експерти. Як наслідок, з того моменту, як надасть землю, місто втрачає достатній контроль за логікою прийняття проектних рішень:

«Сьогодні абсолютно на часі є питання законодавчих змін, щоб у кожній громаді була своя будівельна експертиза, через яку проходили би всі будівельні проекти», – вважає міський голова.

  • 0
Добавлено: 13-07-2018, 14:06
0
690

Похожие публикации


Наверх