онлайн казино Украины

У Чернігові відбудуться молодіжні змагання з популярного вуличного спорту – воркауту У Чернігові відбудуться молодіжні змагання з популярного вуличного спорту – воркауту

У Чернігові відбудуться молодіжні змагання з популярного вуличного спорту – воркауту У Чернігові відбудуться молодіжні змагання з популярного вуличного спорту – воркауту30 червня з 12 до 16 години на спортмайданчику Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету (вул. Козацька, 1-а) триватимуть молодіжні змагання з популярного вуличного спорту «воркауту» (початок реєстрації – з 11:00).

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної організації НРУ.

У змаганнях візьме участь молодь з Києва, Білої Церкви, Сум, Чернігова, Прилук, Сосниці, Лемешів та інших міст і сіл (віком 18–30 років).

Змагання пройдуть у категоріях: фрістайл, силова категорія, конкурси для глядачів та вболівальників, майстер-клас з воркауту (показові виступи).

Переможці отримають грамоти, вимпели, грамоти, подяки та заохочувальні подарунки.

Спортивні змагання приурочені до Дня Конституції України.

Організатори: Чернігівська обласна організація Народного Руху України, Всеукраїнська громадська організація «Молодий Народний Рух».

Довідка

Воркаут (Street workout) – масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики. Включає тренування на турніках, брусах.

Це насамперед популяризація та впровадження здорового способу життя у суспільстві. Воркаут – це найдоступніший і наймасовіший спосіб для фізичної підготовки.

  • 0
Добавлено: 30-06-2018, 08:32
0
799

Похожие публикации


Наверх