онлайн казино Украины

Міську допомогу при народженні отримали понад тисяча родин

Міську допомогу при народженні отримали понад тисяча родинЩе 169 чернігівських родин отримають з міського бюджету матеріальну допомогу при народженні дітей на загальну суму 1425 тисяч грн.

Таке рішення прийняв 7 червня виконком Чернігівської міськради.

А саме:

- 81 сім’я отримає по 5 тис грн на першу дитину – на загальну суму 405 тис. грн;
- 76 сімей - по 10 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 760 тис. грн;
- 7 сімей – по 20 тис. грн на третю дитину на загальну суму 140 тис. грн;
- 5 сім’ям - при народженні двійні на загальну суму 120 тис. грн.
Реалізація Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки, прийнятої Чернігівською міською радою за ініціативи міського голови Владислава Атрошенка, розпочалася з 21 вересня минулого року. Допомога надається родинам, місце проживання яких зареєстровано в місті Чернігові.

За період дії Програми такою допомогою при народженні дитини скористалися вже 1008 чернігівських родин. Загальна сума виплат – 8 млн 425 тис грн з міського бюджету (у ці цифри не враховані родини та виплати, які були затверджені 7 червня).

Для виконання Програми у міському бюджеті на поточний рік передбачено 20 млн грн.

Допомога надається одноразово по першому зверненню одного з батьків, але за результатами розгляду комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні та затвердження рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Термін звернення за допомогою – 90 днів від народження дитини.

Всі документи на одержання допомоги необхідно надавати до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9).

За інф. прес-служби міськради

«П’ять громадянок цей раз народили двійню на загальну суму 120 тисяч гривень», – так формулює Ірина Брусильцева, начальник відділу звернень громадян міськради.

  • 0
Добавлено: 11-06-2018, 08:08
0
700

Похожие публикации


Наверх