онлайн казино Украины

Ці люди порахують безхазяйну культурну спадщину Чернігова

Ці люди порахують безхазяйну культурну спадщину ЧерніговаУ Чернігові створена робоча група з проведення повної інвентаризації безхазяйного майна з числа об’єктів культурної спадщини.

Відповідне розпорядження підписане 5 травня.

У складі робочої групи – 10 осіб:

Хоніч Ольга Петрівна - заступник міського голови, голова робочої групи;
Шевчук Олександр Іванович - начальник управління культури та туризму міської ради, заступник голови робочої групи;
Данилова Лариса Василівна - головний спеціаліст відділу культури управління культури та туризму міської ради, секретар робочої групи;
Гребінь Петро Миколайович - заступник начальника управління архітектури та містобудування міської ради;
Неговська Оксана Миколаївна - головний спеціаліст-юрисконсульт фонду комунального майна міської ради;
Ричкова Валентина Миколаївна - начальник ритуальної служби комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради;
Тарасенко Тетяна Іванівна - заступник начальника фінансового управління міської ради, начальник бюджетного відділу;
Дудко Любов Сергіївна - заступник начальника відділу охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації (за згодою);
Коваленко Олександр Борисович - директор інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (за згодою);
Ягодовський Костянтин Ігорович - голова Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (за згодою).
Про це повідомляє прес-служба чернігівської міськради.

Як відомо, пам'ятки культурної спадщини повинні перебувати не тільки на обліку, але й на балансі. Але в деяких випадках встановити балансоутримувача на сьогодні дуже складно або й практично неможливо.

На жаль, чимало радянських підприємств і структур, які були балансоутримувачами тої чи іншої пам'ятки, при ліквідації або в ході реорганізацій свого часу не передали їх іншим балансоутримувачам належним чином.

Як приклад: при минулорічному викраденні погруддя Михайла Коцюбинського, що є пам'яткою національного значення і господарем якого є держава, встановлення балансоутримувача на практиці виявилося дуже проблемним.

Інший приклад: досі не встановлений балансоутримувач старовинних гармат і пам'ятника Тарасові Шевченку на території Валу. Аби виправити це становище, зараз Фонд комунального майна міськради завершує процедуру прийняття їх де-юре в комунальну власність міста.

Завданням новоствореної робочої групи буде проведення повної інвентаризації безхазяйного майна з числа об’єктів культурної спадщини в місті Чернігові, визначення його технічного стану, підготовка висновків, пропозицій та рекомендацій.

  • 0
Добавлено: 14-05-2018, 08:51
0
750

Похожие публикации


Наверх