онлайн казино Украины

Всеукраїнська онлайн виставка «Країна освіти»

29-30 березня 2018 року відбудеться всеукраїнська онлайн виставка «Країна освіти» - виставка освітніх установ, яка буде проходити на Міжнародному виставковому порталі «ExpoUniverse» https://expo-universe.com/exhibition-entrance/48/

МВП «ExpoUniverse» - це масштабна віртуальна платформа для проведення різноманітних виставок, яка об'єднує в єдиному інформаційному просторі людей з різних країн, стираючи при цьому усі кордони.

Незалежно від місця розташування, учасники та відвідувачі онлайн виставки «Країна Освіти» можуть спілкуватися між собою двома зручними способами: через текстовий чат та відеозв'язок.

«Країна Освіти» - це новий рівень взаємодії школярів, абітурієнтів та їх батьків з навчальними закладами та організаціями. Всі бажаючі отримати нові знання, підвищити свій кваліфікаційний рівень також зможуть знайти для себе корисну інформацію. Онлайн виставка забезпечує безпосередній контакт учасників в реальному часі.


Відвідувачі мають можливість:

не виходячи з дому, ознайомитися з навчальними закладами, профільними курсами та молодіжними програмами України та ближнього зарубіжжя;

провести бесіду онлайн і задати питання безпосередньо представнику навчального закладу (перелік спеціальностей, умови вступу та інше);

дізнатися про найвигідніші і цікаві пропозиції від навчальних закладів.

Цей інноваційний формат ідеальний для сучасної молоді. У звичній для себе обстановці можна з'ясувати всі питання, обрати свою майбутню професію без зайвого клопоту, зберегти свій час та зусилля.


На онлайн виставці «Країна освіти» будуть представлені учасники за напрямками:

1. Вища і середня освіта

2. Освіта за кордоном

3. IT-курси

4. Профільні курси

5. Молодіжні програми та стажування (програми з обміну, стажування в компаніях, відпочинок, профільні табори)


Відвідати онлайн виставку дуже легко! Вам лише потрібно зареєструватися на порталі «https://expo-universe.com» і перейти на сторінку карти виставки «Країна Освіти», де Ви зможете ознайомитися з усіма учасниками виставки, дізнатися найактуальніші пропозиції від них і отримати усі необхідні відповіді на питання.


Не втрачай можливість обрати своє майбутнє вже сьогодні!


Час роботи менеджерів на стенді: з 10.00 до 18.00

Організатор: МВП «ExpoUniverse»

Відвідування безкоштовне!

  • 0
Добавлено: 27-03-2018, 11:10
0
1 547

Похожие публикации


Наверх