онлайн казино Украины

Акція від поліції «квартира під ключ»

Акція від поліції «квартира під ключ»Злодії стають винахідливішими, тому від проникнення до оселі не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах.

Натомість факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитися від злочину, бо у боротьбі з поліцією охорони вони явно програють.

Саме про це й розповідали у ГУНП в Чернігівській області заступник начальника Управління – начальник відділу технічної охорони та логістики Управління поліції охорони в Чернігівській області підполковник поліції Олександр Яришко та начальник центру технічної охорони Управління поліції охорони в Чернігівській області Олександр Когут.

Серед способів проникнення в оселі на Чернігівщині лідирують: відчинені двері або ключ під килимком чи у поштовій скриньці.

Ще один варіант “запрошення” крадіїв у свою оселю – прочинені кватирки, незамкнені балконні двері, поширення в соцмережах інформації про відпустку тощо. Серед «силових» способів проникнення лідирують методи віджиму пластикового вікна та пошкодження дверей. І лише на третьому місці проникнення шляхом пошкодження серцевини замка вхідних дверей та підбір ключа.

Встановлюючи надійні (на перший погляд) двері, господарі часто прораховуються. Так звані «броньовані» китайські двері відкриваються як консервна бляшанка. І це, на жаль, не міф. Економія на вхідних дверях та замках обертається для господарів горем: непрохані гості виносять з помешкань найцінніші речі.

Сигналізація у помешканні – можливість зберегти майно.

– Поліція охорони – єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників. Вона входить до складу Національної поліції України, - розповідає заступник начальника Управління – начальник відділу технічної охорони та логістики Управління поліції охорони в Чернігівській області підполковник поліції Олександр Яришко.

За минулий рік за участю та безпосередньо працівниками поліції охорони розкрито 2757 злочинів, в т.ч. безпосередньо працівниками поліції охорони області розкрито 237, за участю розкрито – 2520 злочинів, затримано за порушення адмінзаконодавства - 705 осіб.

За дорученням Національної поліції України та з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам з 1 по 17 березня 2018 року поліція охорони спільно з територіальними органами Національної поліції України проводить соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2018».

У зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг.

– Наразі мінімальний пакет коштує 6,9 тисяч гривень (залежить від кількості датчиків та самої апаратури). Щомісячний платіж близько 200 гривень. У період акції людина економить близько тисячі гривень. А у періоди, коли акція не діє, ми пропонуємо людям розстрочку, – додає Олександр Яришко.

На території Чернігівської області діє один головний пульт централізованого спостереження (в Чернігові), під технічною охороною якого перебуває 3036 квартир і приватних будинків та 3893 об’єктів. З початку року прийнято під охорону управління поліції охорони Чернігівської області понад тисячу об’єктів та особистого майна громадян.

Аби гарантувати максимальну безпеку жителям області, працівники поліції охорони запровадили ще й соціальну послугу «Тривожна кнопка». У Чернігівській області встановлено 208 таких приладів, в Чернігові – 105. Як правило, їх можна знайти в людних громадських місцях. Об’єкти, на яких встановлені такі кнопки, позначені жовто-синіми наліпками з написом «Терміновий виклик поліції.

Для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень працює Контактно-інформаційний центр Центру систем безпеки поліції охорони.

Замовити послуги охорони або отримати додаткову інформацію щодо комплексу послуг можна за адресою у м. Чернігів: вул. І.Франка, 4-А, а також за номером телефону: (0462)676-991. Безкоштовна інформаційна лінія поліції охорони для стаціонарних телефонів 0800-502-220, для мобільних – 0970502220, 0990502220, 073502220. Лінії працюють цілодобово.

  • 0
Добавлено: 2-03-2018, 08:17
0
1 173

Похожие публикации


Наверх