онлайн казино Украины

Хто переможе закон чи галас заробітчан?

Хто переможе закон чи галас заробітчан?22 січня 2018 року на сайті міста Чернігова www.0462.ua була опублікована стаття під назвою «Над Яловщиной снова нависла угроза», зміст якої не відповідає дійсним обставинам, а поширення недостовірної інформації автором формує негативну оцінкудіяльності органів місцевого самоврядування пересічними мешканцями міста.

По-перше, Чернігівська міська рада радить шановному поширювачу негативної інформації ознайомитися з межею місцезнаходження лісопарку.

Парк розташований на лівому березі річки Стрижень і обмежений на півдні вулицею 77-ї Гвардійської дивізії, на сході - нежитловою забудовоюпо вул. 1 Травня (торговіцентри, міськалікарня), на півночі - житловою забудовою (приватний сектор).
Територія, яка зазначена автором статті, не відноситься до ландшафтного парку та попередньо перебувала у постійному користуванні колективного сільськогосподарського підприємства «Фірма «Квіти Чернігова».

Так, на серпневій сесії 2006 року (сьома сесія п’ятого скликання) міською радою прийнято рішення про затвердження проекту приватизації земельної ділянки Колективному сільськогосподарському підприємству Фірма «Квіти Чернігова» та видачу державних актів на право власності на землю громадянам. Проекти землеустрою погоджено в установленому законодавством порядку

Отже, зміна цільового призначення вказаних земельних ділянок не може призвести до часткового знищення ландшафтного парка, оскільки дана територія взагалі не відноситься до ландшафтного парку.
Не відповідає дійсності і інформація щодо площі території, оскільки мова йде про три окремо сформовані земельні ділянки (з присвоєнням кадастрових номерів), які розташовані одна від одної на відстані (в чому можна переконатися у вільному доступі звернувшись до публічної кадастрової картиУкраїни).

Відповідно до статті 1 Закону України «Про Державний земельний кадастр» кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування.
Щодо відсутності фактичної адреси земельних ділянок, слід зазначити, що адреса земельної ділянки зазначається в разі її присвоєння. В даному випадку проект рішення міської ради містить відомості про присвоєні кадастрові номери.

Враховуючи зазначене, інформація в опублікованій статті, ґрунтується лише на припущеннях та не підтверджена жодним доказом. В подальшому, рекомендуємо шановному автору публікації та громадському активісту Олександру Гашпару уточнювати факти в компетентних органах, до функціонального відання яких належить володіння інформацією про певні обставини порушених питань.

  • 0
Добавлено: 31-01-2018, 08:26
0
1 246

Похожие публикации


Наверх