онлайн казино Украины

Наші воїни отримали допомогу від Волонтерського центру «Справедливість»

Наші воїни отримали допомогу від Волонтерського центру «Справедливість»Поїздка, що була запланована на 10 листопада, відбулася вдало. Вантаж доправили у всі заплановані пункти.

Бійці у Мар'їнці, Авдіївці, Красногорівці та місті Попасна отримали все найнеобхідніше.

Маскувальні сітки, цвяхи, мішки для укріплень, гідробар'єр, теплі речі, ковдри, спальні мішки, ліхтарі, продукти харчування, питна вода – це навіть не повний список того, що доправили наші волонтери. Традиційно серед вантажу були кава, чай та різні смаколики, щоб бійцям жилося трохи солодше.

Діточки передали захисникам вітання з мирної землі: волонтери привезли від них малюночки. Бійці були дуже раді цим аркушикам паперу, наповненим теплом дитячої душі.

Так далеко від рідного міста, під обстрілом ворога, нашим волонтерам поталанило зустріти земляків з УДА. Взагалі було багато облич, багато звитяжних людей, зустрічі з якими вони дуже раді. Приїзд Волонтерського центру підняв усім настрій і бойовий дух.
Ситуація на передовій важка. Постійні обстріли, поранення. Проте наші захисники мужньо тримаються, обороняють неньку Україну. А ми маємо їм допомагати у цей скрутний для всіх час!

Дуже дякуємо за фото Олександру Купному. Волонтер, професійний фотограф та просто чудова людина, що допомагає нам в поїздках.

  • 0
Добавлено: 15-11-2017, 10:13
0
766

Похожие публикации


Наверх