онлайн казино Украины

Атрошенко «скинувся» сотнею на АТО

Атрошенко «скинувся» сотнею на АТОВже майже 100 тисяч грн власних коштів Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка спрямовано на військові потреби воїнів АТО.

Про ці особисті справи міського голови нам повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Міський голова прийняв рішення щодо надання щорічно по 100 тисяч грн власних коштів на потреби військових. Про це він сказав на засіданні Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів родин загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді, яке відбулося майже місяць тому.

Кошти надаються безготівково і тільки на ті потреби, які ветерани АТО вважають першочерговими.

«Витрачання цих коштів я залишаю на розсуд спілки ветеранів АТО. Зокрема, це може бути підтримка будь-яких підрозділів: і добровольчих, і ЗСУ або ветеранів. Загалом, у тих напрямках, які ви визначите», – сказав Владислав Атрошенко на засіданні Ради.

Члени Ради після тривалого обговорення колегіально прийняли рішення щодо фінансування підрозділів військових частин: в/ч А2622, 13-го мотопіхотного батальйону та «Національної дружини».

Як повідомив голова Ради ветеранів АТО Андрій Требух, за ці кошти закуплені контейнер 20-ф, сервер для збору інформації і добутих розвідданих, а також здійснюватиметься ремонт військової техніки для «Національної дружини».

* * *
Як повідомляло видання BBC, за даними електронних декларацій мерів обласних центрів України за 2015 рік Атрошенко виявився в числі найбагатших мерів, пропустивши вперед небагатьох.

Також Атрошенко очолює рейтинг міліонерів Чернігівської міської ради, заодно і чиновників Чернігівської області. Такий рейтинг, як повідомляло видання Svoboda.FM, оприлюднила обласна громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» у рамках Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем”.

З цього виходить, що Атрошенку дістати з кишені 100 тисяч – немов для багатьох з нас дістати зі своєї сотку гривень або й менше.
Водночас Атрошенко так і не з’явився до суду на розгляд факту свого порушення щодо декларування, за що йому загрожував штраф 3400 грн. Йдеться про те, що Атрошенко як посадова особа органу місцевого самоврядування 2 категорії 2 рангу, не вніс вчасно та правдиво до Єдиного державного реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни у своєму майновому стані.

  • 0
Добавлено: 21-07-2017, 10:26
0
861

Похожие публикации


Наверх