онлайн казино Украины

Атрошенко відправить лікарів аж у Тель-Авів

Атрошенко відправить лікарів аж у Тель-АвівСкоро чернігівські лікарі зможуть підвищувати свою кваліфікацію, переймаючи досвід ізраїльських колег з найбільшого в цій країні медичного центру.

6 червня в Чернігівській міській раді підписано Меморандум про співпрацю між нашим містом і Першим медичним центром Тель-Авіву.
Документ підписали мер Владислав Атрошенкота керівники Міжнародного департаменту Першого медичного центру Тель-Авіва Роман Гольдман та доктор Юрій Ранков.

Сторони домовилися про те, що ізраїльська сторона на безкоштовній основі буде надавати чернігівським лікарям будь-яку методичну і науково-консультаційну допомогу за всіма напрямками.
Також передбачені кілька форматів навчання, підвищення кваліфікації лікарів у Чернігові, яке готові проводити провідні ізраїльські спеціалісти.

Окрім того, Перший медичний центр Тель-Авіва готовий безкоштовно прийняти на стажування лікарів з Чернігова та навчати їх на практиці в медичному закладі світового рівня.

«Ми домовилися про те, що чернігівські лікарі зможуть перейняти досвід спеціалістів світового рівня як у себе вдома, так і в провідній клініці Ізраїлю, медицина якого є у світі одною з провідних, – прокоментував Владислав Атрошенко. – Вигода для ізраїльської клініки в тому, що вона таким чином заявляє про себе широкому колу зацікавлених осіб. Але ця її мета ніяк не заважає нам досягати нашої – а саме навчати своїх спеціалістів і піднімати рівень надання медичних послуг жителям Чернігова».

«З міським головою ми запланували ряд важливих починань, – коментував Роман Гольдман. – По-перше – академічне наукове співробітництво, де кращі лікарі Чернігова приєднаються на одну платформу зі своїми західними колегами з Ізраїлю. Ми запланували в Чернігові ряд семінарів, форумів і конгресів, які проведемо для лікарів не тільки з Чернігова, а й з інших міст. По-друге, ми вже найближчим часом будемо готові прийняти українських колег, які абсолютно безкоштовно приїдуть на навчання, підвищення кваліфікації в нашу центральну клініку. Ми хочемо досягти такого рівня, коли пацієнти в Токіо, Мельбурні, Нью-Йорку, Тель-Авіві і Чернігові будуть отримувати абсолютно однакове лікування за єдиним протоколом і єдиним підходом, розробленим спільно. Ми прибічники того, щоб сучасна доказова західна медицина була доступною для всіх. У нас дуже теплі стосунки з українською стороною. З 9 мільйонів жителів Ізраїлю 1 мільйон – вихідці з СРСР, з них приблизно 65% - з України. В нас багато спільного, в тому числі – і необхідність країні жити й розвиватися в умовах незавершеного військового конфлікту. Але ми вважаємо, що Україна – потенційно європейська держава, головний ресурс якої – люди, готові навчатися і діяти».

Перший медичний центр Тель-Авіва – не тільки провідний, а й найбільший медичний заклад Ізраїлю. В ньому близько 1,4 тис. лікарів, з яких 10% – професори. Загальний штат працівників – 6 тисяч осіб.
Центр приймає понад 1,3 млн пацієнтів на рік і проводить щорічно 31 тисячу операцій.

  • 0
Добавлено: 9-06-2017, 10:56
0
731

Похожие публикации


Наверх