онлайн казино Украины

Падіння вчительки зі струсом мозку: чи навмисним був поштовх учня?

Падіння вчительки зі струсом мозку: чи навмисним був поштовх учня?Кілька дитячих матюків або один поштовх запалюють в Чернігові неабиякий шкандаль…

Так було з психологом 33-ї школи, а нині в Чернігові триває бурхливе обговорення пригоди з психологом іншої школи.
Поштовх скандалу дав… поштовх школяра. Інцидент стався у 32 чернігівському ліцеї: учень початкової школи у коридорі збив з ніг шкільного психолога.

40-річна жінка впала, забилася головою. Непритомну привели до тями. Передалі лікарям. Діагноз – струс мозку.
В управлінні освіти Чернігівської міськради хочуть розібратися, чи був умисел у діях школяра, чи це випадковість.
Тим часом багато чернігівців обурені позицією постраждалої (інформація про яку з’явилася чомусь ледь не миттєво).
Суть в тому, що постраждала начебто не збирається висувати претензії щодо поведінки учня. І це буцімто тому, що директор школи буде велими незадоволений роздмухуванням конфлікту й винесенням його за межі школи.

Втім, останнє вже сталося всупереч бажанням директора і поза всякими сподіваннями постраждалої.
«Службове розслідування може показати, що педагог упав з порушенням правил техніки безпеки, тому сам і винуватий. І взагалі, переходив коридор на червоне світло», – вважає Андрій Шарий, директор Кувечицької школи.

«Сумніваюсь, що учня або його батьків покарають. Скоріш за все цей випадок спробують зам'яти», – припускає Владислав Пархоменко.
«Якщо наші депутати показують такий приклад у Раді, що очікувати?», – дещо філософськи відгукнулася дехто Катерина Дика.

Журналіст Ігор Левенок наголошує на пункті 28 «Положення про загальноосвітній навчальний заклад», де скзано, що учні гімназій, ліцеїв, колегіумів за рішенням педагогічної ради, погодженим з місцевими органами управління освітою, «як виключний засіб педагогічного впливу за неодноразові порушення статуту допускається відрахування учнів та переведення їх до закладу за місцем проживання».

  • 0
Добавлено: 9-03-2017, 09:48
0
785

Похожие публикации


Наверх