онлайн казино Украины

Атрошенко доручив розібратися з дорогим опаленням для патологоанатомів

Атрошенко доручив розібратися з дорогим опаленням для патологоанатомівУсі невеликі теплопостачальні підприємства, які працюють у Чернігові, надають тепло за тарифами вищими, ніж загалом по місту (тобто за тарифи ТЕЦ і «Облтеплокомуненерго»).
З одного боку, ці більш високі тарифи підтверджуються розрахунками, які відповідають нормативним вимогам. А з іншого – незрозумілим є сенс існування цих підприємств у місті.
Адже альтернативна енергетика покликана вирішувати якусь проблему: збереження природних ресурсів або економії коштів.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
Такі питання в Чернігівській міській раді при затвердженні тарифів невеликим теплогенеруючим підприємствам ставилися вже неодноразово.
І ось вчора, 3 листопада, виконком міської ради відклав затвердження нового підвищеного тарифу одному з таких підприємств. Одночасно міський голова дав протокольне доручення комплексно, із залученням усіх зацікавлених сторін і відповідних спеціалістів, розібратись у питанні: чи таким вже безальтернативним є наддороге теплозабезпечення одного з бюджетних об’єктів, розташованих у місті.
У даному випадку йшлося про обласне патологоанатомічне бюро, опалення якого від окремої котельні здійснює зараз приватне підприємство під назвою ТОВ «Чернігівтепло».
Це підприємство надало розрахунки для затвердження йому тарифу 2103 грн 62 коп замість попереднього 2108 грн 84 коп за гігакалорію.
Водночас, ПАТ «Облтеплокомуненерго», яке забезпечує теплом цей район міста, має тариф для бюджетних установ близько 1400 грн за Гкал.
Зрозуміло, що виникнення таких малих теплогенеруючих підприємств зазвичай обумовлене проблемністю під’єднання тих чи інших об’єктів до загальної мережі. Але в тому, чи не варто все ж таки вирішити ці технічні проблеми, теж треба розібратися, – говорилося на виконкомі.
Нараду фахівців щодо мереж, тарифів та інших аспектів теплопостачання до обласного патологоанатомічного бюро доручено провести до наступного засідання виконкому, яке заплановано на 17 листопада.

Добавлено: 5-11-2016, 10:13
0
0

Похожие публикации


Наверх