Будівництво дитсадка і школи на Бобровиці схвалили на слуханнях

Будівництво дитсадка і школи на Бобровиці схвалили на слуханняхГромадські слухання щодо доцільності будівництва дитсадочка та школи в мікрорайоні Бобровиця тривали в Чернігові 13 жовтня.
У залі засідань Деснянської райради зібралося більше сотні чернігівців, які прийшли висловитися на цю тему.
В обговоренні також взяли участь заступники міського голови Ольга Хоніч, Сергій Фесенко, Валерій Бондарчук, начальник управління освіти міської ради Василь Білогура та депутат Чернігівської міської ради Олександр Тимошенко.
У порядку денному були такі питання:
- доцільність будівництва нової школи в мікрорайоні Бобровиця;
- доцільність будівництва нового дитячого садочка в мікрорайоні Бобровиця.
Після обрання лічильної комісії, до складу якої увійшло 5 чоловік, перейшли до розгляду першого питання. Доповідав Василь Білогура. Він зазначив, що в мікрорайоні проживають 1089 дітей, з яких 399 – діти дошкільного віку та 690 – шкільного. Начальник управління освіти наголошував, що потрібно прикласти якомога більше зусиль, щоб діти здобували якісну освіту та навчалися в сприятливих умовах.
З другого питання доповідав Олександр Тимошенко. Він говорив про те, що будівництво дитячого садочка та школи є досить важливим для жителів цього мікрорайону, адже школа стара і погано облаштована, а садочка взагалі немає.
Пропозицію про доцільність будівництва нової школи та садочка в мікрорайоні Бобровиця всі учасники зустрічі підтримали одноголосно.
Після голосування Ольга Хоніч повідомила, що далі ці питання будуть виноситися на розгляд сесії Чернігівської міської ради, яка відбудеться 27 жовтня.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 17-10-2016, 13:36
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх