онлайн казино Украины

Львів вивозитиме своє сміття до Чернігова?

Львів вивозитиме своє сміття до Чернігова?Львівський міський голова Андрій Садовий телефонував до міського голови Чернігова Владислава Атрошенка з проханням посприяти у питанні вивезення їхнього сміття до Чернігова.
Про це svoboda.fm стало відомо із власних джерел.
«Наскільки відомо, Садовий декілька раз телефонував до Атрошенка і просив його про вивезення сміття на наш полігон. Атрошенко відповів, що такі питання можуть вирішуватися хіба через громадські слухання» - повідомило джерело.
Також за нашою інформацією, питання львівського сміття можуть порушити депутати від «Самопомочі» на черговій сесії Чернігівської міськради, яка відбудеться 29 вересня. Навіть готується проект рішення, у разі ухвалення якого КП АТП 2528 зобов’яжуть приймати львівське сміття.
У самій партії цю інформацію не підтверджують.
«Наскільки мені відомо Андрій Садовий звертався з проханням про вивезення сміття до всіх міст України. Поки у мене немає інформації, що хтось із «Самопомочі» ініціюватиме це питання. Тим більше він повинен пройти через профільні комісії. Щодо того, чи буде хтось із фракції вносити це питання з голосу – також це не обговорювалося» - прокоментувала заступник міського голови Ольга Хоніч, яка представляє «Самопоміч».
Інформацію про підготовку такого проекту рішення спростував і депутат міськради від цієї фракції Вадим Соколюк.
Зазначимо: чернігівське сміттєзвалище повинно було бути закритим ще у 1997 році.

Добавлено: 23-09-2016, 09:59
0
0

Похожие публикации


Наверх