Приватних дитсадків побільшає. Якщо Гройсман прислухається

Приватних дитсадків побільшає. Якщо Гройсман прислухаєтьсяСпростити механізм оформлення документів для відкриття приватних дитсадків вимагає від парламентарів керівництво Чернігівської області.
Про це сьогодні на прес-брифінгу заявив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький.
За його словами, багатьох приватних вихователів відлякує той великий пакет документів, які потрібно зібрати, і ті вимоги, що «не відповідають потребам часу». І це відбувається на тлі проблеми перевантаженості комунальних дитсадків – в області на 100 місць у них налічується 115 дітей у селах і 124 у містах.
«Одним із шляхів покращення ситуації є сприяння приватним ініціативам, – зауважив чиновник. – Протягом 2014-2015 років ліцензію на надання освітніх послуг з дошкільної освіти отримали приватні групи, ліцензійний обсяг – 780 осіб. Позитивний приклад показав Чернігів. Тут за той же період відкрито 140 приватних груп».
Як розповів Микола Конопацький, проблему спрощення ліцензування очільники області обговорювали днями під час зустрічі в Чернігівському Національному технологічному університеті з парламентарями, що представляють Чернігівщину. Результатом стала пропозиція, яку сьогодні офіційно скерував до Верховної Ради голова облдержадміністрації Валерій Куліч.
«Йдеться про те, аби народні депутати сприяли приватній ініціативі, – пояснив Микола Конопацький. – Необхідно терміново переглянути санітарно-епідеміологічні норми щодо відкриття приватних садочків та спростити сам механізм, той старий-старий, що вимагав багато документів надавати. Це сприяло б стрімкій появі у тому ж Чернігові нових дитячих закладів».шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 15-03-2016, 10:36
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх