онлайн казино Украины

Заступник чернігівського мера зі стратегічного розвитку подався до Лондона. Разом з дружиною

Заступник чернігівського мера зі стратегічного розвитку подався до Лондона. Разом з дружиноюНовообраний заступник чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ломако, на якого покладені функції стратегічного розвитку і інформаційної політики міста, зараз перебуває в Лондоні.
Про це свідчать його записи у соцмережі Instagram.
Записи в Instagram датовані п'ятницею, 15-м січня цього року.
Оскільки в Україні загалом і у Чернігові зокрема п'ятниця і субота є робочими днями а місто закидало снігом, наразі невідомо, з якої причини заступник міського голови не перебуває на робочому місці. Можливо, це "відгул" або "за власний рахунок".
Можливо, заступник Атрошенка набуває досвіду стратегічного розвитку шляхом вивчення особливості "неймінгу" розважальних закладів столиці Великобританії.

Як відомо, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ломако, який раніше виконував обов'язки гендиректора ТРК "Дитинець", перебуває на своїй посаді з 25-го грудня, тобто наразі неповний місяць.
Рішенням міськради йому встановили надбавку "за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років, а також щомісячне преміювання в розмірі не менш як 10 відсотків посадового окладу".

Як повідомлялося, міський голова Владислав Атрошенко призначив без оголошення конкурсу на посаду начальника Дільниці з контролю за благоусроєм міста екс-помічника Валерія Куліча Сергія Гаруса. Останній має кваліфікацію зварювальника і досвід роботи з цією кваліфікацією на керівних посадах у різноманітних банківських установах. В інтерв'ю одному з Інтернет-порталів міста Сергій Гарус заявив, що йому зрозуміло, як працює будь-яке підприємство.
Також Владислав Атрошенко встиг відзначитися розпорядженням, яким поклав відповідальність за прибирання територій біля будинків і офісів на їхніх власників і орендарів. Розпорядженням введена система штрафів, яка почала діяти з 14-го січня.

Тим часом розбиратися з питаннями "благоустрою" і "стратегічного розвитку" Чернігова змушені бійці АТО, які повертаються з фронту. Як повідомляв вчора сайт Свобода ФМ, після втручання бійця Юніса Аскерова вдалося припинити open-air-дискотеку, яка в районі ТРЦ "Голлівуд" у пізню пору доби створювала шум і незручності одразу кільком мікрорайонам міста, в т.ч. прилеглій до ТРЦ 2-й міській лікарні.

P.S. Олександр Ломако відреагував на публікацію і прокоментував свою поїздку до Лондона:
- Поїздку планував та купував квитки ще до призначення, тому написав заяву про відпустку (без збереження заробітної плати). Я тут на короткому навчанні, вже сьогодні повертаюся додому, - написав Олександр Ломако.

Добавлено: 17-01-2016, 10:45
0
0

Похожие публикации


Наверх