онлайн казино Украины

“НАШ КРАЙ” відповідає всім, хто звинувачує їх у зриві сесій

“НАШ КРАЙ” відповідає всім, хто звинувачує їх у зриві сесійОстаннім часом Інтернетом поширюється неправдива інформація про те, що депутати “НАШОГО КРАЮ” заплановано зривають сесії міськради і намагаються поставити в якусь незрозумілу позицію Владислава Атрошенка, а ще виторговують собі посади та преференції.
Нагадаємо: 25 листопада 2015 року було зареєстровано депутатів Чернігівської міської ради від ПП “Наш край” у тому числі і Олександра Соколова. Команда “НАШОГО КРАЮ” планувала прийти повним складом на першу установчу сесію міськради, яку було заплановано на 2 грудня. Але, напередодні, 1 грудня, міська ТВК майже о 20 годині вечора прийняла абсолютно незаконне та безпрецедентне рішення про скасування реєстрації Олександра Соколова, як депутата міської ради, не маючи на те жодних законних підстав і повноважень!
Це, у свою чергу, позбавило його можливості приступити до роботи. І, взагалі, таке неправомірне рішення ТВК обмежило можливості роботи всієї депутатської групи у міськраді.Своєю відсутністю на сесії Чернігівської міської ради, яка була запланована на 2 грудня, ми показали свою позицію, направлену проти свавілля, яке діється навколо.
Команда “НАШОГО КРАЮ” була вимушена замість роботи в сесійній залі протистояти неправомірним діям ТВК. Саме завдяки командному духу, наполегливості і впевненості у власних силах депутатський склад “НАШОГО КРАЮ” лишився незмінним. Адже ми відстояли свою позицію і змусили ТВК поновити Олександра Соколова у статусі депутата міської ради.
У своєму повному складі команда прибула у міськраду на наступну призначену дату проведення сесії – 4 грудня. Початок якої затягувався. У сесійній залі впродовж тривалого часу можна було побачити тільки представників від “Нашого краю”, у свою чергу депутати від “Солідарності” засідали окремо над узгодженням своїх подальших дій. Ми офіційно заявляємо – представники “Солідарності” домовлялися з представниками інших політичних сил з метою набору необхідної кількості голосів на користь кандидата на посаду секретаря міськради Василя Білогури – депутата від “БПП”.
Порушуючи всі норми законодавства, того ж дня Владислав Атрошенко проголосив себе мером! Він і досі є народним депутатом.
Крім того, Чернігівська міська ТВК на своєму засіданні не прийняла рішення щодо реєстрації останнього Чернігівським міським головою, як того вимагає Закон. Не зважаючи на вимоги законодавства та в супереч рішенню ТВК, її голова Наталія Слісаренко, діючи одноосібно і незаконно, оголосила Владислава Атрошенка міським головою.
Врешті-решт у присутності мінімальної кількості депутатського корпусу новообраної міськради Владислав Атрошенко зачитав текст присяги державного службовця, яка, до речі, вимагає дотримуватися Конституції та законів України.
Пан Атрошенко і “солідарна опозиція” абсолютно не зважають на закон і думку громади, впевнено крокують до своєї мети. Більш того, шляхи досягнення цієї мети пролягають через спроби підкупу або погрози депутатам міської ради “НАШОГО КРАЮ” та інших політичних партій.Отже, ситуація в місті на сьогоднішній день дозволяє робити висновки про незаконне самопроголшення новообраного чернігівського голови!

Добавлено: 8-12-2015, 09:40
0
0

Похожие публикации


Наверх