онлайн казино Украины

Головного "радикала" Чернігова обшукали у справі на 100 млн грн, – Куценко

Головного "радикала" Чернігова обшукали у справі на 100 млн грн, – КуценкоОбшуки у лідера Чернігівської обласної організації Радикальної партії Олега Авер'янова пов’язані зі справою про замах на заволодіння майже 100 млн грн. Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" заявив прокурор Владислав Куценко, передає depo.ua.
"Будь-які події, пов’язані з обранням голови обласної ради, не пов’язані з обшуками. Кримінальне провадження зареєстроване ще в червні 2015 року. До нас надійшла інформація від СБУ щодо документів пов’язаних із тендерами в ДСНС, нами відкрита справа за ч. 5 195 Кримінального кодексу. Згідно з даними СБУ, службові особи ДСНС за змовою з посадовими особами підконтрольних підприємств здійснили замах на заволодіння коштами під час закупівлі пожежних автомобілів", – сказав прокурор.
Він додав, що Авер’янов поки що у статусі свідка.
"Загальна сума тендеру – понад 92,5 млн грн. Слідчі не дозволили перерахувати 55 млн грн на рахунки приватних компаній. Будемо перевіряти – законно чи незаконно", – уточнив Куценко.
Нагадаємо, що обшук в лідера Чернігівської обласної організації "Радикальної партії" Олега Авер'янова відбувся учора вдень. Лідер партії Олег Ляшко заявив, що має дані про підготовку арешту Авер'янова через його політичну позицію.

Добавлено: 25-11-2015, 10:37
0
0

Похожие публикации


Наверх