онлайн казино Украины

Олександр Соколов закликав чернігівців не піддаватися на провокації

Олександр Соколов закликав чернігівців не піддаватися на провокаціїЧернігівський міський голова Олександр Соколов закликав чернігівців не піддаватися на провокації.
За його словами, до міської ради надходять численні повідомлення про телефонні дзвінки з погрозами та дезінформацією.
Зокрема, чернігівцям, які отримали одноразову матеріальну допомогу від міської ради, невідомі у телефонній розмові повідомляють, що ніби допомога не дозволить оформити субсидію або вона буде вирахувана із пенсії.
"Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності. Згідно з чинним законодавством, на сьогодні одноразова матеріальна допомога від органів місцевого самоврядування не впливає на оформлення субсидії", - зазначив міський голова.
Крім того, невідомі телефоном намагаються дізнатися наміри жителів Чернігова голосувати у другому турі та вплинути на думку людей, вдаються до відвертих погроз і образ.
О.Соколов підкреслив, що про всі такі випадки можна повідомляти на "гарячу лінію" мера. Адже у Кримінальному кодексі України передбачена відповідальність за перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права.
Зокрема, санкція ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права) передбачає обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

Добавлено: 9-11-2015, 08:56
0
0

Похожие публикации


Наверх