онлайн казино Украины

Олександр Квіташвілі перевіряв, як проходить вакцинація дітей у Чернігові

Олександр Квіташвілі перевіряв, як проходить вакцинація дітей у ЧерніговіВ Україні наразі триває перший раунд додаткової вакцинації дітей від поліомієліту.
Як проходить вакцинація у Чернігівській області — особисто перевіряв учора, 30 жовтня, Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі.
— Мета мого візиту – підтримати кампанію з вакцинації дітей, – зазначив Міністр.
Олександр Квіташвілі відвідав обласну дитячу лікарню, де переконався, що вакцина зберігається у відповідних умовах. У лікарні для цього є 7 холодильників та 2 морозильні камери.
Також Міністр ознайомився з роботою цього медичного закладу, зокрема, відвідав басейн, інфекційно-боксоване відділення для дітей раннього віку. Зацікавила його й виставка творчих робіт дітей з усієї області, які перебувають на лікуванні.
У міській дитячій поліклініці №1 Олександр Квіташвілі безпосередньо був присутнім під час проведення процедури вакцинації. Міністр відзначив, що до лікувального закладу прийшло багато жінок із дітьми саме для проведення вакцинації від поліомієліту.
— Велика кількість бажаючих зробити щеплення означає, що змінюється відношення громадян до проведення імунізації дітей. Нове покоління батьків у більшій мірі довіряє вакцинації, а значить, і більш відповідально ставиться до збереження здоров’я власних дітей, — зазначив Міністр.
Олександр Квіташвілі висловив переконання, що темпи проведення вакцинації на Чернігівщині дозволять максимально охопити дітей відповідного віку. За попередніми даними, по місту Чернігову з 21 по 29 жовтня вже проведено щеплення більше 30% дітей. По області цей показник становить 28%. Також Міністр запевнив — вакцини вистачає в повному обсязі, для всіх дітей.

Добавлено: 2-11-2015, 08:52
0
0

Похожие публикации


Наверх