онлайн казино Украины

Чернігівщина отримала 2,2 млн. доларів іноземних інвестицій

Чернігівщина отримала 2,2 млн. доларів іноземних інвестиційЗа січень–червень цього року в економіку Чернігівщини іноземні інвестори вклали 2,2 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Зменшення капіталу за цей період становить 8,8 млн.дол., у тому числі за рахунок курсової різниці – 7,3 млн.дол. США.
Про це Свободі.ФМ повідомили у Головному управлінні статистики у Чернігівській області.
Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в економіку області з початку інвестування, на 1 липня 2015р. становив 93,2 млн.дол. США, та в розрахунку на одну особу населення склав 88,6 дол. США.
Вкладення в економіку області здійснили інвестори із 42 країн світу. Найбільша частка (45%) прямих інвестицій унесена з Німеччини, 36% – з Польщі, Кіпру, Вірґінських Островів (Брит.), Туреччини, Італії, Белізу.
На підприємствах промисловості зосереджено понад три чверті іноземних інвестицій, на підприємствах сільського, лісового та рибного господарства – 9,1%, у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 5,4%, на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 3,4%.

Добавлено: 22-08-2015, 10:03
0
0

Похожие публикации


Наверх