Звєрєв, виявляється, посягнув на честь Березенка. Непорочного!

Звєрєв, виявляється, посягнув на честь Березенка. Непорочного!Журналістів шокувало повідомлення про те, що голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв, тиждень тому також кандидат по 205-му округу, якимось чином міг посягнути на «честь і гідність» без 5 хвилин депутата Сергія Березенка!
Люди добрі, караул!

На безчесних виборах! Ницість, підлість і бруд бачили мало не всі чернігівці! А «непорочний передставник» переможця заговорив про його «зіпсовану честь»!
Та будь-яке видання може зараз викласти купу «чорнухи», яку пропонували друкувати керівники штабу Березенка і розсилали її у засоби масової інформації та Інтернет-видання, запускали у вигляді чуток у соціальні мережі!
І раптом зараз знайшовся найчистіший – довірена особа «непорочної діви» – Сергія Березенка і подав позов до адміністративного суду на Звєрєва.
Звірію!

На якомусь сайті, виявляється, хтось насмілився надрукувати слова Звєрєва, що один із парашутистів є ху.
Голова обласної ради, який також підмочив свою репутацію участі у свинячих перегонах за мандат, сьогодні розгублено скаржився журналістам, що на нього подали в суд.

На щастя Звєрєва, фантастично незаплямована довірена особа так і не зрозуміла – на кого вона подає: на Звєрєва, на кандидата Звєрєва чи на голову обласної ради Звєрєва.

У нинішньому інформаційно-політичному вакуумі, який настав після виборів, хочеться щоб журналісти втопили в лайні усіх, хто з цих «свинячих перегонів» намагається в черговий раз набрехати, що хтось мав на них «честь і гідність».
Цікаво, ким є ця чесна і непорочна довірена особа, яка так запопадливо зазирає в рота переможцю Березенку: «Чего изволите-с?»
Суд відбудеться 7-го серпня. Дізнаємосяшаблоны для dle 11.2

Добавлено: 31-07-2015, 08:59
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх