З Днем автомобіліста

З Днем автомобілістаПрофесійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня.

З кожним роком кількість автомобільного транспорту в Україні невпинно зростає, збільшується, також, і обсяги перевезень.

Так, автотранспортом в Україні перевозиться 22% вантажів і 88% всіх пасажирів.

Про це повідомляє сайт чернігівської міліції КОП.

Автомобілістів-професіоналів та автолюбителів з Днем автомобіліста і дорожника привітав начальник Управління Державтоінспекції Чернігівської області, полковник міліції Валерій Парахнєй.

У своїй вітальній адресі він, зокрема, відмітив, що: «у цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства держави, забезпечує життєдіяльність населених пунктів. Автомобіліст - професія особлива, зі своєю романтикою, традиціями, характером та укладом. Недарма про неї в народі складено чимало чудових пісень та цікавих бувальщин. Це дуже напружена і, в той же час, почесна робота, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь, гордість за свою професію, „відчуття ліктя" мають особливе значення.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов'язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви учасники дорожнього руху на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність доставки пасажирів та вантажів. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслужену повагу.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров'я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" - міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі! І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!»шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 29-10-2012, 11:27
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх