онлайн казино Украины

За продаж сувенірів із радянською нацистською символікою - адмінфштраф

За продаж сувенірів із радянською нацистською символікою - адмінфштрафПротягом травня на адресу Українського інституту національної пам’яті надходили повідомлення від громадян про те, що на Андріївському узвозі в Києві торгують сувенірами із радянською символікою.
Повідомляє прес-служба Українського інституту національної пам’яті.
Відповідно до закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», який набув чинності 21 травня цього року, на всій території України заборонено виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, зокрема у вигляді сувенірної продукції.
Тому Український інститут національної пам’яті звернувся до Подільського районного відділення Головного управління МВС України у м. Києві з проханням вжити відповідних заходів. 6 липня УІНП отримав офіційну відповідь. У ній йдеться про те, що до осіб, які порушуватимуть даний закон, застосовуватимуть заходи адміністративного впливу, а зміст листа використовуватимуть у службовій діяльності.
За останні два місяці зі вступом в дію згаданого закону кількість сувенірів із радянською символікою на ярмарках, зокрема на Андріївському увозі, суттєво зменшилося.
21 травня вступили у дію декомунізаційні закони. Втілення їх у життя означає, що Україна нарешті безповоротно пориває з болючим радянським тоталітарним минулим. Мапа країни буде позбавлена тоталітарної символіки у назвах та пам’ятниках, а доступ до документів про репресії та злочини проти людства і людяності буде повністю відкрито.

Добавлено: 21-07-2015, 10:10
0
0

Похожие публикации


Наверх